EXTRA sleva při nákupu nad 1000Kč - 3%, nad 2000Kč - 5%, nad 3000Kč - 7%, nad 4000Kč - 10% ! Kombinovatelná s jinými slevami.

Předvánoční nálada s www.Giftak.cz

Vánoce se nám již kvapem blíží, a proto jsme se rozhodli, seznámit Vás s naší novou zimní kolekcí dárečků.

Vánoce se nám již kvapem blíží, a proto jsme se rozhodli, seznámit Vás s naší novou zimní kolekcí dárečků, které Vás zahřejí nejen na těle, ale i na duši. A protože dámy by měly mít vždy přednost, první článek tohoto miniseriálu bude věnován právě jim.

Nejdříve si zkuste představit studený mrazivý zimní den a sebe, jak se procházíte ulicemi a nasáváte blížící se vánoční atmosféru. Máte? Pokud ano, zkuste přidat ještě závěje sněhu, vítr a silné sněžení. Už začínáte mrznout? Ano?! Tak to je ten správný čas nabídnout Vám skvělou Pletenou mp3 čepici. S tou totiž roztají nejen Vaše uši, ale například při letních rytmech i Vaše tělo.


Pletená mp3 čepice Zířátkové kuchyňské chňapky


Nebojte, více Vás již mrazivým počasím trápit nebudeme. Můžete se v mysli vrátit do příjemného tepla domova. Nyní si zkuste představit krásný pokoj lehce osvětlený Elektrickými svíčkami z vosku (to aby nedošlo k požáru) a v něm krásného mladého muže, který přináší Vaši oblíbenou horkou čokoládu v nádherných Zamilovaných srdíčkách. A to není vše, nabízí Vám báječnou uvolňující masáž pomocí Sady horkých lávových kamenů. Hm, no řekněte, dámy, nebylo by to úžasné?


Horké lávové kameny dárková sada Zamilované hrníčky


A do třetice všeho dobrého si představte den, který bude jen a jen Váš. Ráno vstanete a vyhlédnete z okna. Z nebe se sypou obrovské sněhobílé vločky a Vás při pohledu na Kouzelný květ Sakury, který právě vykvetl, přepadne neobvykle dobrá nálada. Obléknete se a uvaříte si dobrou ranní kávu do Hrníčku se srdíčky. Než se přehoupne poledne na Vašich Rodinných hodinách s fotorámečky, připravíte si chutný oběd. Abyste se při vyndání pekáče nepopálila, použijete roztomilé Zvířátkové kuchyňské chňapky.


Hodiny s fotorámečky Kouzelný květ sakury


Oběd je jak jinak než skvělý a Vy neztrácíte dobrou náladu. Protože je venku zima a Vy jste moderní žena, zapnete svůj notebook a začnete se poohlížet po vánočních dárcích. Do oka Vám padne originální 3D fotorámeček, a tak se ho rozhodnete objednat jej svým známým. Čas rychle letí a blíží se večer. Po příjemné koupeli plné bublinek se zachumláte do příjemně hřejivé Deky s rukávy. Brzy se stmívá, takže si rozsvítíte malou Lampičku na knížky Tiny Tim a začtete se do své oblíbené knížky, kterou Vám pomáhá držet výjimečný Držák na knihu.

A na konec máme pro Vás jednu velkou radu:

PŘESTAŇTE SNÍT A ZAČNĚTE NAKUPOVAT V NAŠEM INTERNETOVÉM OBCHODĚ WWW.GIFTAK.CZ