EXTRA sleva při nákupu nad 1000Kč - 3%, nad 2000Kč - 5%, nad 3000Kč - 7%, nad 4000Kč - 10% ! Kombinovatelná s jinými slevami.

Užijte si léto plné vychytávek s obchůdkem Gifťák.cz

Léto již je v plném proudu a půlka prázdnin za námi. Protože všichni doufáme, že

v druhé půlce bude horkých dní o něco více, rozhodli jsme se Vás na ně jaksepatří připravit a poradit Vám, jaké vychytávky si pořídit, abyste na plážích a u barů nebo třeba jen na zahradní párty byli skutečně COOL.

Plavky - Borat Mankini.
Foto: giftak.cz

První věc, kterou by si správný dovolenkář u vody měl pořídit, jsou samozřejmě plavky. Sice všichni víme, že i bez plavek se dá koupat, ale to si necháme zase na jindy. Náš obchůdek nabízí skvělé pánské plavky Borat Mankini, ve kterých bude každý muž skutečným borcem a žádná žena jej nepřehlédne.

Druhou nezbytnou věcí je samozřejmě osuška. Nikdo z nás by určitě nechtěl být celý od písku či od trávy a hlíny poté, co si mokrý lehne jen tak na zem. Pokud si myslíte, že Vaše osuška je již z módy a nikoho nezaujme, neváhejte a vyzkoušejte např. chytrý ručník pro zadek a obličej. Určitě každého pobaví, pokud se do něj zabalíte obráceně. Už Vám někdy zalehl cizí člověk osušku s tím, že si ji spletl, protože máte stejnou? S osuškou místo činu či reserved, se Vám to určitě nestane.


Osuška místo činu

K horkým letním dnům patří i jedinečné osvěžení. Nudí Vás obyčejné hranaté kostky ledu ve sklenici? Říkáte si, že po těch letech existence ledu by to chtělo něco, co má trochu více stylu? Potom jste náš člověk. Pokud chcete jen trochu zchladit, pomůžou Vám malá chladítka v podobě tučňáčků či slůňat. Pokud chcete zchladit trochu více, máme zde skvělé ledíky různých tvarů; počínaje ledovými kontinenty a konče ledovými žraločími ploutvemi. A pokud je Vám takové horko, že i led je málo, co takhle celou ledovou sklenici či půllitr? Tady ovšem pozor na přimrzání prstů : A čím takové lahodný a správně vychlazený koktejl pít? Přeci brčkem. A co třeba si zkusit sestavit své vlastní s brčkovou stavebnicí? Můžete pak upíjet i 3 drinky najednou…


Chladící půllitr

A nyní se vrátíme zpátky do vody. Plavání sem tam v bazénu může mít sice dobrý vliv na Vaše svalstvo, ale určitě ne na Vaši náladu. Také neustálé padání z nafukovací matrace není to pravé pro každého. Jestliže se tedy místo čekání na pořádnou vlnu rozhodne zkusit něco nového, můžeme Vám doporučit vodní samopal. Zbrojní pas na něj samozřejmě potřebovat nebudete, ale přesto s ním můžete rozpoutat velkou vodní bitvu. Umí totiž vystřelit 4 dávky vody za sekundu do vzdálenosti až 10 metrů! A místo házení si tenisákem či frisbee ve vodě, vyzkoušejte waboba - skákací míček, který dokáže takové žabky, jaké neumí ani ten nejlepší placák.


Skákací míček - naboba

Jestliže netrávíte dovolenou zrovna u moře, můžete se stát, že Vás bude obtěžovat nepříjemný hmyz. Samozřejmě chápeme, že pokud jste zrovna u Berounky se svou Máňou, tak Vám kousání komárů nevadí, ale pro ty, kteří se nacházejí v jiné části republiky s někým jiným, máme jednoduché řešení ve formě repelentních náramků. Ty jsou napuštěny 100% přírodním aroma, které komáři, klíšťata, ovádi a jiný obtěžující hmyz zrovna neláká. Mimo náramků můžete také vyzkoušet pistoli na mouchy či elektrickou plácačku na mouchy. Jak již název napovídá, nejedná se o jen tak ledajakou plácačku, proto ji raději nesvěřujte dětem a neberte si ji s sebou do vody. Ať už moucha nebo včelka dostane po dotknutí se výpletu elektrickou ránu.


Repelentní náramky proti komárům

To by bylo ze základní výbavy pro Vaši nerušenou dovolenou asi vše. U nás toho ovšem naleznete mnohem více, proto neváhejte a navštivte nás na adrese www.giftak.cz, neboť jak praví klasik: "Není čas, ztrácet čas!"