Předvánoční nálada s www.Giftak.cz podruhé

Vánoce jsou zase o nějaký ten den blíže, a tak jsme zpátky s naším miniseriálem

Vánoce jsou zase o nějaký ten den blíže, a tak jsme zpátky s naším miniseriálem a spoustou originálních dárků, které jsou pro tentokrát zaměřené na mužskou část populace. Ale nebojte se dámy, opravdu nemusíte odcházet od monitorů - můžete se čtením v klidu pokračovat.

Pokud se řekne chlapská zábava, ne každý si představí například skládání 3D puzzle s dětmi. Většina žen, ale i mužů si téměř okamžitě vybaví skvělý fotbal a dobré pivo… A protože má být tento článek hlavně mužský, zkusíme v něm tyto dvě věci co nejlépe spojit.


3D Puzzle


Motorový budík V8

Představte si ráno jako každé jiné, ovšem tohle JE JINÉ, právě Vás vzbudil Motorový budík V8 a Vy se hned po ránu můžete cítit jako chlap. Vstanete, a abyste svůj pocit chlapství ještě umocnili, použijete Drbátko na koule pro gentlemany - skvělý den tak může začít. Obléknete si Tričko s ekvalizérem a pustíte hudbu přes Vibeholic. Uvaříte si kávu, a protože JSTE správný chlap, je jasné, že si jí nebudete míchat sám. Máte totiž Líný hrnek, který udělá všechnu práci za Vás.


Líný Hrnek


Tričko s Ekvalizérem

Po snídani mrknete do televizního programu a zjistíte, že o víkendu bude potřeba "odklidit" Vaši drahou polovičku do ústraní - vysílají totiž fotbalový zápas, který si nemůžete nechat ujít. A nejraději byste si jej samozřejmě vychutnali v přítomnosti Vašich přátel. Vyndáte tedy svůj laptop a objednáte přítelkyni jedinečný Hudební polštář, aby s radostí odešla spát ještě před začátkem živého vysílání. Poté začnete objednávat dárky pro sebe.


Chladící půllitr


Pivní helma

Co nesmí na pořádné fotbalové párty chybět? Přeci pivo! A čím to pivo budete otvírat? Přeci Otvírákem s počítadlem - alespoň si tak udržíte přehled, kolik jste toho za večer vlastně vypili. Aby takové pivo "zahřálo" na duši, musí být dobře vychlazené. A protože nebydlíte v přízemí a pivo na sedmém schodě by Vám ho ukradl soused - pořídíte si raději Chladící půllitr, který pivo udrží při správné teplotě i nalité. Po odeslání objednávky zajdete do samoobsluhy a zde zjistíte, že lahvové pivo nemají v takovém množství, jaké potřebujete. Nakoupíte tedy i zásobu plechovek a doma ještě doobjednáte Pivní helmu.


Činka na penis


Toaletní papír sudoku

Protože se již blíží večer a Vy jste odvedl spoustu skvělé práce, začnete se připravovat ke spánku. Zacvičíte si s Činkou na penis, dojdete si na toaletu a po hodinovém luštění Sudoku na toaletním papíře, se vydáte do postele.

Ptáte se, kde všechny super věcičky nakoupit? Přeci na www.giftak.cz!

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.