EXTRA sleva při nákupu nad 1000Kč - 3%, nad 2000Kč - 5%, nad 3000Kč - 7%, nad 4000Kč - 10% ! Kombinovatelná s jinými slevami.

Předvánoční nálada s www.Giftak.cz podruhé

Vánoce jsou zase o nějaký ten den blíže, a tak jsme zpátky s naším miniseriálem

Vánoce jsou zase o nějaký ten den blíže, a tak jsme zpátky s naším miniseriálem a spoustou originálních dárků, které jsou pro tentokrát zaměřené na mužskou část populace. Ale nebojte se dámy, opravdu nemusíte odcházet od monitorů - můžete se čtením v klidu pokračovat.

Pokud se řekne chlapská zábava, ne každý si představí například skládání 3D puzzle s dětmi. Většina žen, ale i mužů si téměř okamžitě vybaví skvělý fotbal a dobré pivo… A protože má být tento článek hlavně mužský, zkusíme v něm tyto dvě věci co nejlépe spojit.


3D Puzzle


Motorový budík V8

Představte si ráno jako každé jiné, ovšem tohle JE JINÉ, právě Vás vzbudil Motorový budík V8 a Vy se hned po ránu můžete cítit jako chlap. Vstanete, a abyste svůj pocit chlapství ještě umocnili, použijete Drbátko na koule pro gentlemany - skvělý den tak může začít. Obléknete si Tričko s ekvalizérem a pustíte hudbu přes Vibeholic. Uvaříte si kávu, a protože JSTE správný chlap, je jasné, že si jí nebudete míchat sám. Máte totiž Líný hrnek, který udělá všechnu práci za Vás.


Líný Hrnek


Tričko s Ekvalizérem

Po snídani mrknete do televizního programu a zjistíte, že o víkendu bude potřeba "odklidit" Vaši drahou polovičku do ústraní - vysílají totiž fotbalový zápas, který si nemůžete nechat ujít. A nejraději byste si jej samozřejmě vychutnali v přítomnosti Vašich přátel. Vyndáte tedy svůj laptop a objednáte přítelkyni jedinečný Hudební polštář, aby s radostí odešla spát ještě před začátkem živého vysílání. Poté začnete objednávat dárky pro sebe.


Chladící půllitr


Pivní helma

Co nesmí na pořádné fotbalové párty chybět? Přeci pivo! A čím to pivo budete otvírat? Přeci Otvírákem s počítadlem - alespoň si tak udržíte přehled, kolik jste toho za večer vlastně vypili. Aby takové pivo "zahřálo" na duši, musí být dobře vychlazené. A protože nebydlíte v přízemí a pivo na sedmém schodě by Vám ho ukradl soused - pořídíte si raději Chladící půllitr, který pivo udrží při správné teplotě i nalité. Po odeslání objednávky zajdete do samoobsluhy a zde zjistíte, že lahvové pivo nemají v takovém množství, jaké potřebujete. Nakoupíte tedy i zásobu plechovek a doma ještě doobjednáte Pivní helmu.


Činka na penis


Toaletní papír sudoku

Protože se již blíží večer a Vy jste odvedl spoustu skvělé práce, začnete se připravovat ke spánku. Zacvičíte si s Činkou na penis, dojdete si na toaletu a po hodinovém luštění Sudoku na toaletním papíře, se vydáte do postele.

Ptáte se, kde všechny super věcičky nakoupit? Přeci na www.giftak.cz!