Totální výprodej! Všechno zboží zlevněno o 25%!

Vrácení zboží ve 14 denní lhůtě


V případě, že jste spotřebitel, máte dle § 1829 občanského zákoníku (zákon č. 89/2012 Sb.) právo zakoupené zboží vrátit bez udání důvodu, a to do 14 kalendářních dnů od data převzetí zboží. Nárok máte i v případě, že objednávku učiníte po internetu s osobním odběrem na naší kamenné prodejně.

V případě, že nejste spotřebitel, tedy zboží nakupujete v rámci své obchodní či podnikatelské činnosti (o čemž rozhoduje uvedení IČ na nákupním dokladu), právo na odstoupení vám nevzniká, neboť zákon tuto možnost neuvádí.

Jak zboží vrátit?

Nejprve nám zašlete email na obchod@giftak.cz, kde nám sdělíte, že objednávku nebo její část vracíte. Zdarma nabízíme vrácení přes pobočky Zásilkovny, kde nahlásíte náš kód pro zpětné zásilky 95414684. Tuto službu můžete využít na jakékoliv Zásilkovně, která je i podacím místem.

Vrácení zboží přes Zásilkovnu je možné jen pro to zboží, které je pro toto vrácení vhodné vzhledem k velikosti a křehkosti výrobků.

Pokud by vám tento způsob vrácení nevyhovoval, můžete jej zaslat na vlastní náklady na adresu:

giftak.cz, Mojmírovo nám. 15, 61200 Brno

Zboží prosím uveďte pokud možno do původního stavu a pečlivě zabalte.

Peníze za zboží Vám zašleme na Váš bankovní účet nejpozději do 14 dní, obvykle ale částku vracíme okamžitě.

Pokud bude vrácené zboží opotřebované nebo poškozené, máme právo snížit vrácenou částku o hodnotu, která odpovídá opotřebení.