EXTRA sleva při nákupu nad 1000Kč - 3%, nad 2000Kč - 5%, nad 3000Kč - 7%, nad 4000Kč - 10% ! Kombinovatelná s jinými slevami.

Předvánoční nálada s www.Giftak.cz potřetí

Do třetice všeho dobrého i zlého jsme tu opět s naším miniseriálem

Do třetice všeho dobrého i zlého jsme tu opět s naším miniseriálem zaměřeným na krásné dárečky, které můžete sobě či svým blízkým pořídit. Na mušce jsme měli již ženy i muže, a proto se nyní zaměříme na ty nejmenší členy rodiny - na dětičky.

Také si často lámete hlavu, jak zabavit nezbedné dítko, když potřebujete pracovat, vařit nebo mít prostě jen chvilku pro sebe? Řešením pro Vás může být Intellect Ball neboli jeden velký hlavolam v kouli, který Vašeho potomka na nějaký (možná i pěkně dlouhý) čas zaměstná. A když už jsme u těch hlavolamů - co takhle pomocí jednoho naučit své dítě šetřit? S hlavolamem na peníze si utrácení určitě vždy dobře rozmyslí.

Škemrá Vaše dcerka či synátor o domácího mazlíčka? Bojíte se, že se o něj nebude starat nebo na něj bude mít alergii anebo dokonce, že zvíře vyjde na příliš mnoho peněz? Máme pro Vás geniální řešení! Pořiďte mu Mravenčí farmu! Pokud mravenci neutečou, nemusíte se o nic starat… Případně můžete udělat kompromis a pořídit pejska - chrápajícího. Pokud se dítěti nepovede jej vzbudit (o čemž pochybujeme), tak se také nemusíte ničeho bát a navíc jej skvěle připravíte na budoucí život s partnerem či partnerkou.

Které dítě si rádo hraje? Máte pravdu - všechny. A určitě mají i všechny rády stavebnice. My Vám nabízíme skvělou Stavebnici Engino, kterou si určitě oblíbí každý kluk a jeho tatínek mu ji bude závidět. Pokud chystáte dětskou párty (například narozeninovou) určitě Vám děti budou vděčné za velmi originální brčkovou stavebnici, se kterou si užijí mnoho zábavy.

A od hraní se přes pořekadlo "Škola hrou" dostáváme k učení. Vaše dítko se zajisté bude mnohem lépe učit hodiny, které si bude moci samo vyrobit a poté pověsit na zeď ve svém pokojíčku. Dále je velmi ceněnou vlastností pravdomluvnost. I tu je někdy potřeba človíčka nejdříve naučit. K tomuhle Vám může pomoci Detektor lži, který bude velmi účinný i pokud jej budete zkoušet například na partnerovi.

Že nevíte, kde všechny tyto skvělé věcičky naleznete - přeci na www.giftak.cz