EXTRA sleva při nákupu nad 1000Kč - 3%, nad 2000Kč - 5%, nad 3000Kč - 7%, nad 4000Kč - 10% ! Kombinovatelná s jinými slevami.

3D Obrazce plastové

 
  • 1 z 4
 

Vytvarujte si obrazce do 3D tvaru, z kterýchkoliv předmětů a můžete sledovat jak se ze všedních předmětů stávají zajímavé obrazce.

Cena 149 Kč bez DPH
180 Kč
Kategorie Hračky pro děti i dospělé
Záruka 24 měsíců
Zvolte variantu
3D Plastic Pictures Kód produktu 1073/ZLU Žluté Vyprodáno 180 Kč
149 Kč bez DPH
 

Hrajete si rádi? Vytváříte rádi nové věci a baví vás všechno, co je kreativní, nápadité a zábavné? Pak je právě pro vás určen 3D obrazec, se kterým si vyhrajete, a to docela dlouhou dobu. Uvidíte, že o zábavu bude postaráno hned, jak si tento skvělý a originální obrazec rozbalíte. 

Malá, nenápadně vyhlížející krabička s plastovým základem, vám nabídne nespočet různých možností, které lze s tabulkou dělat. Ať už se rozhodnete pro modrou, fialovou či žlutou barvu, vždy za pomoci každodenních potřeb můžete tvarovat jakýkoliv 3D obraz a věřte, že finální výsledek bude vždy jiný. 

Můžete vytvářet také obrazce například z vašeho obličeje, rukou a dalších zajímavých částí těla, které se vejdou do velikosti plastové tabulky o rozměrech 12, 7 cm x 9, 6 cm. Čekají tak na vás kreativní chvíle a vy sami můžete rozhodnout, co do připraveného plastu obtisknete a jaký obrazec si na vaši poličku vystavíte. Vše je jenom na vás. 

Jestliže sháníte dárek pro vašeho kreativního kolegu nebo vaše neposedné přátele, pak jste na správné adrese. Ihned po zakoupení této skvělé hračky pro dospělé může začít s vytvářením 3D obrazců, které vás rozhodně nenechají chladnými. Potěšte své hmatové i zrakové smysly a nenechte si ujít tuto skvělou příležitost, která vás navrátí do dětských let a zároveň poskytne prostor vaší fantazii.

Parametry

Rozměry: 12,7 x 9,6 cm

Materiál: Plast

Video

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: