Pistole na mouchy Fly swatter

Kód: 1631
150 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Perfektní ptákovina pro každé nadšeného zabijáka much a jiné havěti! Stačí zaklapnout terč a stlačit spoušť, jen dobře zamířit!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Léto je časem grilovaček, barbecue, pikniků, večírků a… hmyzu. Otravné mouchy jsou naprosto všude a snad úplně každého už donutily pořídit si sady plastových poklopů, sáčků a ubrusů na přikrytí jídla. Toto léto to ale bude jinak. Vyhlašujeme STOP muší nadvládě – s naší pistolí totiž už nebudou přemoženy!

A budete to právě vy, kdo musí v roli superhrdiny zachránit svět… nebo alespoň nedělní piknik. Za pomoci Fly Swatteru to ale bude hračka. 

A jak funguje tento nový hrdinský nástroj? Jednoduše – nejprve jako pistole. Namíříte na mouchu, přesně zacílíte, zmáčknete spoušť, a… PLÁÁC! Z hlavně vyletí (místo kulky, která je v případě mušího problému poněkud nepřesná) dvě ruce, které „tlesknou“ a uvězní tu muší otravu mezi sebe. A uvězněná, plesknutá moucha = žádné potíže. Jídlo a především to nejdůležitější – maso – bude zachráněno a vy se stanete hrdinou dne. A kdo by netoužil po takovém skvělém statusu? 

Pokud máte hyperaktivní dítě, můžete nechat řešení mušího problému na něm. Potomek se vyběhá a snad i trochu „utahá“ a s trochou štěstí se zbavíte i těch much :-)

Fly Swatter je vyroben z pevného plastu a měří 22 × 11,9 cm, takže jej snadno přenesete v piknikovém košíku i v tašce kamkoli, kde bude potřeba.

Parametry

Rozměry: 

Rukou: 12,2 x 12,2cm

Pistole celé: 22 x 11,9cm

Materiál: plast

Doplňkové parametry

Kategorie: Ptákoviny
EAN: 4029811292974
Položka byla vyprodána…