EXTRA sleva při nákupu nad 1000Kč - 3%, nad 2000Kč - 5%, nad 3000Kč - 7%, nad 4000Kč - 10% ! Kombinovatelná s jinými slevami.

Dekorační svatební podkova

 
 

Žádná svatba se neobejde bez elegantní a zajímavé svatební výzdoby. Ani ta vaše. Proto je dobré mít v záloze něco, čím nevěstu příjemně naladíte na ten nejkrásnější den v životě.

Cena 54 Kč bez DPH
65 Kč
Kategorie Vychytávky na párty
Záruka 24 měsíců
Zvolte variantu
Kód produktu 5115/MAS S mašlí Vyprodáno 65 Kč
54 Kč bez DPH
 

Žádná svatba se neobejde bez elegantní a zajímavé svatební výzdoby. Ani ta vaše. Proto je dobré mít v záloze něco, čím nevěstu příjemně naladíte na ten nejkrásnější den v životě. Může tím být právě stavební podkova, která je vysoce elegantní a vyzdobí jakoukoliv svatbu. V žádném případě nezáleží na tématu svatby, je jenom důležité mít dostatek těchto podkov.

Podkova je skutečně originální a na českém trhu zatím málo okoukanou záležitostí. Proto toho zkuste využít a vytvořte si zcela netradiční, avšak nadčasové a zajímavé dekorační pozadí celé vaší svatby. Neváhejte a pořiďte si tuto podkovu, která vám přinese kromě hezké dekorace také štěstí. Třeba na celý život. Za pokus to určitě stojí, nemyslíte? 

Parametry

Dodávané v bílé barvě, s mašlemi a korálky.

Rozměry: 12 x 13 x 1cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: