EXTRA sleva při nákupu nad 1000Kč - 3%, nad 2000Kč - 5%, nad 3000Kč - 7%, nad 4000Kč - 10% ! Kombinovatelná s jinými slevami.

Alkoholová ruleta

 
  • 1 z 7
 

Alkoholová ruleta je skvělá hra, která si najde místo na každé dobré párty. Stačí si jen vybrat to správné pití, pozvat několik přátel a alkoholová ruleta se může roztočit.

Dostupnost Vyprodáno
Cena 479 Kč bez DPH
580 Kč
Kód produktu 13008
Kategorie Vychytávky na párty
Záruka 24 měsíců
Položka byla vyprodána...
 

Alkoholová ruleta je skvělá hra, která si najde místo na každé dobré párty.

Stačí si jen vybrat to správné pití, pozvat několik přátel a alkoholová ruleta se může roztočit.

Inspirovat se můžete v těchto variantách hry:

* 1) Varianta - Poloviční abstinent: Jeden hráč roztočí ruletu a vhodí kuličku. Tam, kde se kulička zastaví, musí vypít panáka, který má stejné číslo. Další hráči pokračují stejně. Jestliže se kulička zastaví u prázdné skleničky, hráč v tomto kole nepije. Vítězem se pak stává ten, který vypije posledního panáka.

* 2) Varianta - Studentská léta: Jeden hráč roztočí ruletu a vhodí kuličku. Tam, kde se kulička zastaví, musí vypít panáka, který má stejné číslo. Další hráči pokračují stejně. Jestliže se kulička zastaví u prázdné skleničky, hráč v tomto kole nepije. Změna je v tom, že jakmile zůstanou v ruletě méně než 3 plné panáky, ostatní panáky se doplňují a začíná se další kolo. Vítězem je ten, kdo po 25 kolech ví, jak se jmenuje nebo odkud je.

Balení obsahuje

16 skleniček (4cl)

2 x kulička

1 x ruletové kolo

Průměr: 290 mm

Pro 2- 8 hráčů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: