Sada pro novomanžele: Jak vycvičit muže

 

Nová tréninková sada pro novomanžele je na světě. Pro nezkušenou novomanželku podá podrobné instrukce, jak si manžela vycvičit a jak ho také odměňovat.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Cena 207 Kč bez DPH
250 Kč
Kód produktu 1550
Značka Boxer
Kategorie Ptákoviny
Záruka 24 měsíců
Položka byla vyprodána...
 

Lámete si hlavu nad tím, čím tak jenom obdarovat čerstvou nevěstu v den největší slávy jejího dosavadního života? Chcete něco, co nejen potěší, ale také dodá rady do života mladé, nezkušené a životem neprotřelé ženě? Pak neváhejte a pořiďte novomanželce sadu s názvem Jak vycvičit muže!

Hra obsahuje vše, co žena potřebuje tomu, abyste svého miláčka naučila kázně a disciplíny. Na několika hracích kartách nalezne podrobné instrukce, jak si manžela vycepovat, aby na slovo poslouchal, a jak ho také za řádné plnění úkolů a přání odměňovat. Aby byl výcvik důslednější, krabice obsahuje černý bičík, což může mladému páru sloužit nejen jako kárný nástroj, ale také jim po uplynutí příslušeného času pomůže zpříjemnit skomírající a upadající atmosféru jejich ložnice. 

A aby bylo už jen podle zvuku jasné, kdo z páru je zde dominantní a čí slovo platí a nejede přes to vlak, najdete zde také píšťalku – to aby novopečená manželka nemusela neustále opakovat své již jednou vyřčené požadavky, stačí zapískat, a muž okamžitě ví, která bije a co se patří udělat, jinak přijde zasloužený a nevyhnutelný trest…
Prostě metoda cukru a biče, a to doslova!

Pokud by si přece jen nevěsta nebyla jistá, jak s novou zábavnou hrou zacházet, poradí jí přiložený návod. A věřte, že pak už půjde stud a pochyby stranou a do hry se dva zamilovaní a čerstvě sezdaní vžijí rychleji, než by sami kdy čekali!

Hra je určená pro ty z nás, které disponují velkou dávkou nadhledu, humoru a chutí experimentovat. Prostě pro lidi, co ví, že život nejde brát vůbec vážně, a co teprve ten manželský!

Balení obsahuje

hrací karty, bičík, píšťalku a návod k použití

Pozor! Výrobek je v angličtině, dodáváme s překladem.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.