Pexeso s hovnama

 
  • 1 z 6
 

Je to ale naprosto ideální dárek pro chlapy (možná i dámy?) se smyslem pro humor.

Dostupnost Prodej ukončen
Cena 247 Kč bez DPH
299 Kč
Kód produktu 1599
Kategorie Ptákoviny
Záruka 24 měsíců
Položka byla vyprodána...
 

Každý z Vás asi už někdy hrál PEXESO. Ale takové, jaké pro Vás máme my, jste stoprocentně ještě nehráli. To naše totiž není úplně obvyklé. Někdo by ho dokonce mohl považovat za nevkusné, dokonce až nechutné. A přitom jde jen a jen o PEXESO.

Ale nebojte se. Nejedná se o žádnou fekální zrůdnost, kterou si užijí jen lidé se specifickou mentální poruchou. Všechna hovna jsou stylizována především tak, aby pobavila.

Je to ale naprosto ideální dárek pro chlapy (možná i dámy?) se smyslem pro humor. Znáte někoho, komu se blíží narozeniny, svátek nebo výročí? Bude se nějaký Váš kamarád nebo kamarádka loučit se svobodou? Marně sháníte vánoční dárek pro svého přítele/přítelkyni/manžela/manželku/švagra/švagrovou/náhodnou známost? No, napadá Vás něco originálnějšího a vtipnějšího než PEXESO S HOVNAMA?!

PEXESO je velmi kvalitně a profesionálně provedeno - nepleťte si s PEXESEM na nekvalitním papíře, které si musíte dokonce sami nastříhat. Za takovýto dárek se rozhodně stydět nemusíte!

Balení obsahuje

64 hracích kartiček - dvě stejné sady po 32 kartičkách - každé hovno je v balíčku dvakrát - ono je to PEXESO, takže je to asi jasné, ale jistota je jistota

každá kartička je velká 5×5 centimetrů

kvalitní plnobarevný oboustranný tisk

papír s gramáží 320 g/m2

matná oboustranná laminace - zušlechtění kartičky, aby vydržela opakované ohmatávání a případné poprskání při smíchu

parciální UV lak na rubové straně - přeloženo do češtiny - hustodémonskykrutopřísný lesklý 3D efekt

pravidla a Encyklopedii hoven, kde se o exkrementech na kartičkách dozvíte vtipné historky a fakta

stylová papírová krabička, do které se schová všech 64 kartiček a která se s přehledem vejde do kapsy kalhot - 11×6×4 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: