Alkoholové rybaření

 
  • 1 z 2
 

Další skvělá alkoholová hra a další možnost, jak si zpestřit oslavu! Nově si zachytáte barevné rybičky s nápisy, které vám přikáží pít nebo jestli určíte pití spoluhráčům. Stylová hra pro nadšené rybáře i trampy.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Cena 351 Kč bez DPH
425 Kč
Kód produktu 892
Kategorie Vychytávky na párty
Záruka 24 měsíců
Položka byla vyprodána...
 

Možná si pamatujete na dětskou, dnes již trochu retro, hru Rybičky. Dostali jste strojek, imitující rybník, který se točil. V rybníku byly nasázené rybičky s magnetem v ústech a pomocí magnetického prutu se rybičky chytly. Hra rozvíjela dětskou motoriku a postřeh. 

V dospělosti je rozvíjení motoriky ovšem také na místě – a to motoriky alkoholové, kterou tvoří dovednosti slona v porcelánu :-) Edukativní hra pro dospělé, která je zábavná a hlavně nepředvídatelná (nikdy totiž nevíte, jestli to nebudete vy, kdo si dá dalšího panáka!) a zpestří nejeden výlet či oslavu. 

Hra je mírně založena na principu dětských rybiček, je ale přizpůsobena dospělákům a vylepšené rybičky na sobě nesou alkoúkoly. Loď s rybkami se navíc netočí, zato je schopná plavat po vodní ploše. A přidanou hodnotou jsou samozřejmě též skleničky na nápoje. Rybky vám mohou přikázat konzumaci některé ohnivé vody z 0,04 l panáku, nebo určit jakožto „oběť“ některého ze spoluhráčů. 

Netradiční hra, která je součástí naší „kolekce“ alkoholových her, je jako stvořená jako dárek pro rybáře, potěší ale každého, kdo se rád pobaví s přáteli a nebrání se zpestření takové zábavy. Vyhraje ten nejstřízlivější (jako hráč s nejšťastnější rukou), nebo nejopilejší jako nejlepší rybář?

Vyzkoušejte rybičky a zjistěte to sami!

Balení obsahuje

loďku, vlajku, 6 barevně označených skleniček, rybářský prut, barevné rybičky

Parametry

Objem skleniček: 40 ml

Rozměry: lodička: 15 x 30 cm; balení: 44 x 16 x 9 cm

Materiál: plast, sklo

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.