Popisovací hrnek s křídou

 
  • 1 z 5
 

Popisovací hrnek má stejnou povrchovou úpravu jako školní tabule nebo vývěsní cedule, můžete na něj psát křídou a pak nápis jednoduše smazat.

Cena 91 Kč bez DPH
110 Kč
Kategorie Netradiční hrnky a sklenice
Záruka 24 měsíců
Zvolte variantu
popisovaci hrnek s kridou 1 Kód produktu 622/BIL2 Bílá Vyprodáno 110 Kč
91 Kč bez DPH
 

Pokud hledáte něco, co po ránu spraví náladu Vám a čím pak zase Vy můžete rozveselit někoho druhého, pořiďte si Popisovací hrnek s křídou. Horký čaj nebo kávu si po ránu dá snad každý a tento dárek nabízí skvělou možnost jak každodenní rutinu něčím ozvláštnit.

Zpříjemní krušné ranní vstávání milým nebo vtipným nápisem na černo-barevném hrníčku s povrchovou úpravou, jako má například školní tabule nebo popisovací deska, takže cokoliv, co na něj křídou napíšete nebo nakreslíte, jde vždy pohodlně smazat suchým hadříkem a nahradit něčím novým . Hrnek o objemu 200 ml můžete zdobit křídami všech barev, použít jej jako seznam úkolů nebo z něj udělat místo na nepřehlédnutelný vzkaz pro vašeho zapomětlivého manžela. Výrobek je zhotoven z keramiky, která je samozřejmě odolná i vůči vysokým teplotám. Sympatický hrníček s černou popisovací plochou se vyrábí ve čtyřech barevných variantách a je vhodný pro každého.

Pobavte svou rodinu každý den novou hláškou, vtipným citátem nebo veselým vzkazem, vyznejte lásku vaší drahé polovičce jen, co vstane, i když Vy se už tou dobou budete dávno nacházet mimo domov, či zpříjemněte svačinovou pauzu kolegovi povzbudivou zprávou.
Připomeňte se pokaždé, když si někdo z Vašich blízkých bude vařit čaj nebo kávu! Stejně tak můžete druhý den ráno najít na hrnku roztomilý vzkaz nebo obrázek zase Vy.

Fantazii se meze nekladou, takže svůj hrníček můžete popsat a pokreslit, jak jen je libo!

Parametry

Rozměry: 10 x 8cm

Materiál: keramika

Objem: 2dl

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: