Narozeninová sklenice na víno

 
  • 1 z 4
 

Každé narozeniny by se měly stát netradiční událostí a pro kulaté narozeniny to platí obzvlášť! Obdarovanému je potřeba dát něco, co bude nejenom praktické, ale také to poslouží jako skvělá upomínka na jeho životní jubileum.

Cena 124 Kč bez DPH
150 Kč
Značka OOTB.de
Webová stránka značky ootb.de
Kategorie Netradiční hrnky a sklenice
Záruka 24 měsíců
Zvolte variantu
narozeninova vinna sklenice 30 Kód produktu 4767/30 30 let Prodej ukončen 150 Kč
124 Kč bez DPH
 

Každé narozeniny by se měly stát netradiční událostí a pro kulaté narozeniny to platí obzvlášť! Obdarovanému je potřeba dát něco, co bude nejenom praktické, ale také to poslouží jako skvělá upomínka na jeho životní jubileum. Takovým darem se může stát například tato sklenička na víno, která určuje věkovou kategorii, pro kterou je myšlena. Je vhodná jak pro čerstvě dospělé osoby, tak se hodí také pro třicátníky, čtyřicátníky nebo i padesátníky. Hlavní výhodou této skleničky je, že uvedený věk je vytištěný na samotné lahvi a spodní část skleničky obsahuje nápis „Happy Birthday“, tedy „Všechno nejlepší“. I po létech tedy bude zřejmé, že sklenička byla darována k narozeninám.

Tip: Pokud chcete skleničku ještě mnohonásobně více zatraktivnit, pak nezapomeňte na oslavu přinést barvičky na sklo a nechat každého skleničku podepsat. Uvidíte, že na takové narozeniny už nikdo nikdy nezapomene.

Parametry

Rozměry: 9 x 9 x 24cm

Objem 2dl

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.