Totální výprodej! Všechno zboží zlevněno o 25%!

Hrnek Sheriff

 
Akce Efekt lupa
  • 1 z 3
 

Velký hrnek s uchem z pořádného koltu. 

Dostupnost Prodej ukončen
Běžná cena 350 Kč
Ušetříte 87 Kč (–25 %)
Cena 217 Kč bez DPH
263 Kč
Kód produktu 1873
Kategorie Netradiční hrnky a sklenice
Záruka 24 měsíců
Položka byla vyprodána...
 

Tak to tu ještě nebylo! Téměř půl litrový hrnek, který se hodí pro každého pořádného chlapáka. Místo zbraně si dejte do ruky tento jedinečný hrneček a budou se dít zázraky. Přesto, že s takovou zbraní v ruce sice nikoho nezastřelíte, dokážete nejedno zdraví ochránit. A to tím, že budete dodržovat správný pitný režim a budete pít tolik tekutin, kolik vaše tělo potřebuje. 

Keramický materiál nabízí možnost lít do hrnečku nápoje o jakékoliv teplotě, a to třeba i vřelou kávu či teplý čaj. Ačkoliv se jedná o hrneček jako z akčního filmu, nemusíte mít žádné obavy, můžete si do něj dát třeba i jenom mléko či kakao. Hrneček snese úplně všechno. 

Obdarujte tímto chlapským a ryze dospěláckým hrnkem každého, kdo má rád tvrdý svět a kdo se nebojí nikomu postavit. S pistolí v ruce se vám bude určitě velice dobře snídat nebo třeba večeřet. Nedávejte vaši hrnečkovou zbraň nikdy z ruky a uvidíte, že váš pitný režim bude maximálně dostačující. 

Již nyní se těšíme na pohled obdarovaného, který si dáreček rozbalí. S největší pravděpodobností bude v první chvíli přesvědčen, že ke svým narozeninám dostal pořádnou zbraň. Až však zjistí, že se nejedná o zbraň jako takovou, jistě bude mile překvapen a potěšen.

Parametry

Rozměry: 16 x 11,5 cm

Objem: 450 ml

Materiál: keramika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: