Gifťák je GLS Parcelshop

GLS ParcelShop  Prodejna Gifťák.cz vám také slouží jako výdejní i podací místo GLS Parcelshop.

Vyzvednutí balíčku:

Pokud Vás řidič při doručování nezastihne doma, je možné si po odsouhlasení nechat balíček uložit u nás na Parcelshopu. Samozřejmě je také možné si nechat zaslat balík rovnou na Parcelshop. Balíček uskladníme po dobu 5-ti pracovních dnů. Dobu uložení si také můžete prodloužit o další 3 dny.

Vyzvednutí balíčku je jednoduché. Při uložení balíčku Vám přijde SMS zpráva (i email) s PINem pro vyzvednutí. Ten jediný potřebujete k vyzvednutí - může tedy balíček vyzvednout i jiná osoba, než je adresát. Pokud nebudete znát PIN pro vyzvednutí, je nutné předložit občanský průkaz.

Dobírku za balík je možné platit jen hotově.

Podání balíčku:

Kromě vyzvednutí lze na Parcelshopu balíčky i podat. Buď společně s obsluhou vyplníte adresní údaje a zaplatíte za přepravu, nebo si vše můžete předchystat z pohodlí domova.

Na webové adrese e-balík.cz si můžete vytvořit štítek na balík, který chcete zaslat po České republice nebo i do zahraničí. Cena se odvíjí podle velikosti balíku a zaplatit lze online kartou. Na Parcelshop pak přijdete balík jen podat, což nezabere déle než minutu.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.