3D puzzle Eiffelova věž (střední)

 
  • 1 z 2
 

Kdo by neznal Eiffelovu věž! Krásnou dominantu Paříže, která byla postavená pro mezinárodní výstavu v roce 1889. Chcete mít kousek krásné Paříže přímo u Vás doma?

Dostupnost Vyprodáno
Cena 240 Kč bez DPH
290 Kč
Kód produktu 698
Kategorie 3D puzzle
Záruka 24 měsíců
Položka byla vyprodána...
 

Kdo by neznal Eiffelovu věž! Krásnou dominantu Paříže, která byla postavená pro mezinárodní výstavu v roce 1889. I když nebyla zprvu mezi frrancouzi velmi oblíbená, v dnešní době si bez této stavby Paříž nedokážemem představit. Se svými 300 metry výšky byla až do roku 1930 nejvyšší stavbou na světě, než byl dostavěn Empire State Buildinf v New Yorku. Uvnitř věže jsou výtahy, které Vás dovezou na samý vrch budovy, kde se můžete rozhlédnou po celé Paříži.

Chcete mít kousek krásné Paříže přímo u Vás doma? Zkuste si postavit tento krásný model. Velkou výhodou je, že až puzzle poskládáte, stane se dekorací vašeho domova. Nezkončí vám tato krása zastrčená pod postelí s nadějí, že ji možná někdy zarámujete. Ne! Tuto skládačku můžete postavit kdekoli, třeba do svého pokoje na stůl. Zútulníte tak svůj byt a pochlubíte se přátelům svou zručností.

PARAMETRY

Počet dílků: 35

Obtížnost: ★★★★☆

Velikost modelu: 23 cm x 20,5 cm x 47 cm

Materiál: papír a plast

Doba skládání: 100 - 120 minut

 Dostupné také velká varianta: 66 dílků, obtížnost ★★★★☆☆☆více info zde. 

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: