Dámský pisoár Peepezy

 
  • 1 z 4
 

Ano, je to revoluční, stát při čůrání jako muž. Ale má to i své nesporné výhody. Tak to vyzkoušejte!

Dostupnost Momentálně nedostupné
Cena 82 Kč bez DPH
99 Kč
Kód produktu 1105
Kategorie "musím mít" gadgets
Záruka 24 měsíců
Položka byla vyprodána...
 

Je jednadvacáté století, emancipace dosahuje vrcholu, ženy zvládají vše, co muži, a leckdy mnohem líp, řídí auta, stojí v čele prosperujících firem, zastávají politické funkce, nebojí se tvrdé práce, umí si samy opravit pračku, utáhnout těsnění a taky přibít hřebík ke stěně.

Až do teď existovalo na světě pouze jedno privilegium, kterým disponovali pouze muži - čůrání ve stoje!

Jenže i tomu je odteď konec! S tímto novým a průlomovým vynálezem - Dámským pisoárem Peepezy se už ženy nenechají zahanbit a budou i v téhle činnosti směle konkurovat chlapům.

Takže, dámy, odteď už nebudete muset stát nekonečně dlouhé řady vedoucí k dámským toaletám, už se nebudete muset trápit čekáním u veřejných záchodků. Bezesporné výhody této vychytávky oceníte také na letních hudebních festivalech pod širým nebem nebo při kempování, kdy nebudete nuceny přicházet do kontaktu s nevábnými a nehygienickými suchými latrínami. Pouze vytáhnete z kabelky tohoto nenápadného pomocníka a nic neřešíte.

Samy poznáte, kolik výhod to v sobě ukrývá a už nebudete muset závidět všem pánům, že oni si takovouto "vymoženost" mohou dopřát vždy a všude...

Parametry

Rozměry: 13, 2 x 10 x 5,7cm

Materiál: silikon

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: