Slevy v našem eshopu: Sphere, Carte a věrnostní sleva 8%

Poskytujeme slevy a výhody držitelům karet věrnostního programu Sphere card nebo Carte.

Pokud jste držiteli karet Shere card Standard, Sphere card VIP nebo jakékoliv karty Carte, máte u nás jistou slevu 10%. Použití karty je jednoduché: zadejte do poznámky při objednávce EAN Vaší karty společně s popisem karty - standard, vip, carte. EAN karty je 13 místné číslo pod čárovým kódem Vaší karty. Pokud je Vaše sphere karta současně platební kartou některé z bank, je číslo karty i číslo karty sphere.

Je moje karta pořád aktivní? Lze ji použít pro slevu na Gifťáku?

Pokud si nejste jistí, jestli je Vaše karta stále aktivní a použitelná pro slevu, zadejte číslo čárového kódu do kontrolní kolonky na tomto odkazu pro kartu sphere a zde pro kartu carte.

Slevy Sphere card na zboží lze použít jen samostatně, tzn. že tuto slevu nelze kombinovat s jinými slevami či akcemi.

Pro více informací o Sphere kartě můžete najít na stránkách SPHERE nebo CARTE.

logo_sleva_cartesphere

 

Dále u nás můžete získat věrnostní slevu v hodnotě 8% na všechno nezlevněné zboží.

Jednoduše se při procházení objednávky zaregistrujte a pak se při dalším nákupu přihlašte! Všechno zboží se automaticky slevní o 8%. 

Slevu na registrovaného zákazníka lze uplatnit i v naší kamenné prodejně v Brně. Slevu nelze kombinovat s ostatními slevami a marketingovými akcemi jako například Doprava zdarma.

Co získáte registrací na eshopu?

Registrace na eshopu je velmi jednoduchá a zajistí Vám dlouhodobou slevu v hodnotě 8% na všechno nezlevněné zboží. Registrovat se můžete při nákupu ve třetím kroku objednávky nebo přes tlačítko v horním rohu obrazovky. 

Věrnostní program pokračuje zařazením do VIP skupiny po 3 objednávkách nebo po objednávce nad 2500Kč. Sleva se automaticky zvýší na 10%.

Díky registraci můžete také vidět, v jakém stavu je Vaše objednávka, měnit Vaše fakturační i doručovací údaje, kontrolovat změny ve Vaší objednávce atd.

Při registrace dáváte souhlas s uchováváním osobních údajů, které nám poskytnete, a pro použití eshopu giftak.cz. Vše podle zákona o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb., jak máme zmíněno v obchodních podmínkách.

Registrace ovšem neznamená, že Vám budeme spamovat emaily. Ty posíláme průměrně jednou za 14 dní a můžete se z nich kdykoliv odhlásit. Odhlášení s newsletteru ale nemá vliv na výši poskytovaných slev.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.