Pásek s metrem

 
  • 1 z 2
 
Cena bez DPH 165 Kč
200 Kč
Kategorie Ptákoviny
Záruka 24 měsíců
Zvolte variantu
Kód produktu 829/BIL Bílá Momentálně nedostupné 200 Kč
 
 

Ideální pásek pro věčné dietáře i pro ty, kdo nesnáší kupování kalhot, i tak by se dal pásek s metrem nazvat. Je i skvělým, vtipným dárkem – ale jen pro ty, kteří mají smysl pro humor nebo jsou na svoje míry patřičně hrdí :-)

Co může být více motivující, než pásek, který vám každé ráno ukáže, kolik centimetrů v pase vám ubralo vaše předchozí snažení? Takový pásek vás k tomu, abyste si nechali ujet autobus, auto zapomněli doma a do práce šli pěšky, nakopne efektivněji než deset mobilních aplikací a motivačních citátů!

Pásek ale vyřeší i další, nekonečně otravný problém: kupování kalhot. U těch s označením přesných mír, jako je např. 30/34 nikdy nevíte, po kterých sáhnout, u těch označených záhadnými písmenky jako je S či S/M si zase nepamatujete, po kterých byste se měli dívat a na jaké pro jistotu zapomenout. Pásek vám ale sdělí vždy aktuální hodnoty. A pro případ, že by bylo potřeba přeměřit třeba délku nohavice, stačí jej jen odepnout!

Pásek je dostupný ve dvou barvách, černé a bílé, a je zakončený kovovou sponou. Jeho délka je přesně 116 cm, takže s ním můžete změřit ledacos :-)

Parametry

Pásek je dlouhý 108cm, přesně :-)

Barva: černý, bílý

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.